Klasyczny styl
Nowa linia!
Nowość 2019
Dopracowane modele!
Niskie ceny
ceny od 3198 zł.

.

Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym - Sklep byrski.pl

bottom
.

To, czym wyróżniają się nasze produkty, to połączenie świetnej estetyki i tradycyjnego wyglądu, z ciekawymi i nowoczesnymi rozwiązaniami, które polepszają i jeszcze bardziej usprawniają właściwe działanie wkładów kominkowych.

Czymś, co jeszcze wyróżnia nas na rynku, to wieloletnie doświadczenie oraz chęć stałego ulepszania asortymentu ? od lat współpracujemy z wieloma laboratoriami i instytutami, dzięki czemu naszym klientom dostarczamy jedynie dokładnie zbadane, sprawdzone i udoskonalone produkty. Nasze tradycyjne wkłady kominkowe pomogą w budowie energooszczędnego, ekologicznego domu i sprawdzą się przez wiele lat, dostarczając energię oraz ogrzaną wodę.

Historia naszej firmy sięga 1992 roku, kiedy zaczęliśmy produkcję nowoczesnych modeli z płaszczem wodnym. Stale powiększamy zakres naszej działalności, uzupełniając go o dodatkową ofertę ? z tego powodu wprowadziliśmy do sprzedaży wkłady żeliwne (w 2004 roku), stalowe (w 2005), a także zestawy solarne (w 2006). Od początku 2019 roku sprzedajemy produkty renomowanej marki Byrski, dzięki temu, że wykupiliśmy do tego prawa.

W naszym asortymencie znajdziesz wkłady kominkowe tradycyjne typu wertikal, narożne (z przeszklonymi drzwiczkami i jedną ze ścianek) oraz trójstronne (z szybą po bokach i od strony drzwiczek). Oferujemy także modele z wbudowanym płaszczem wodnym typu I lub III.

Postaw na bezpieczeństwo, wysoką jakość, świetną wydajność oraz trwałość i wybierz nasze produkty do kominków. W przypadku pytań i wątpliwości, prosimy o kontakt z naszym profesjonalnym zespołem, który pomoże i właściwie doradzi.

CO O NAS MÓWIĄ