.

Wkłady kominkowe tradycyjne, wertikal

Prowadzimy sprzedaż zdobywających popularność narożnych, a także nowoczesnych trójstronnych wkładów kominkowych ? jeśli jednak szukasz czegoś klasycznego i tradycyjnego, to ta kategoria spełni Twoje oczekiwania.

Znajdują się tutaj tradycyjne wkłady kominkowe typu wertikal, ze specjalną, szeroką ramą drzwiczek i prostymi ścianami zewnętrznymi, które umożliwiają włożenie większej ilości drewna do paleniska. Drzwiczki mają wbudowaną szybę odporną na skoki temperatury, która dodatkowo ma zabezpieczenie przed utrzymywaniem się zanieczyszczeń, w postaci specjalnej kurtyny powietrznej.

Konstrukcja produktów typu wertikal wykonana została z bardzo trwałej blachy stalowej, pokrytą farbą zwiększającą odporność na wysoką temperaturę. Mogą mieć także wbudowane nowoczesne rozwiązania z zakresu wylotu spalin lub dolotu powietrza.

Oferowane produkty to połączenie klasyki z nowoczesną funkcjonalnością ? skorzystaj z naszej oferty, a w razie wątpliwości, skontaktuj się z naszym zespołem.

Aktywne filtry

  • Wkład tradycyjny do rozprowadzenia gorącego powietrza (DGP);
  • Moc 10-14 kW;
  • Korpus wykonany z blachy stalowej o grubości 4 mm i 5 mm w miejscach narażonych na bezpośredni kontakt z płomieniem, pokryty farbą żaroodporną wysokiej klasy
  • Urządzenie posiada kurtynę...