.

Wkłady kominkowe tradycyjne, trójstronne

Jeśli szukasz bezpiecznych, wytrzymałych i sprawdzających się na wiele lat tradycyjnych wkładów kominkowych, to trafiłeś doskonale ? nasz asortyment spełni Twoje oczekiwania.

Oferowane wkłady kominkowe tradycyjne wykonane są z trwałych, stalowych elementów, na które została naniesiona specjalna, żaroodporna farba. Wnętrze zostało wyłożone specjalnymi, bardzo trwałymi kostkami szamotowymi, które wytrzymują nagłe zmiany temperatury.

Warianty trójstronne charakteryzują się aż trzema przeszklonymi ściankami, które umożliwiają bezpieczne podziwianie palącego się drewna. Są one wyposażone w oszklone drzwiczki z szybami odpornymi na bardzo wysokie temperatury (rzędu kilkuset stopni Celsjusza). Co więcej, dzięki specjalnemu rozwiązaniu, nie ma potrzeby ich częstego czyszczenia ? specjalny system działający w oparciu o napływające powietrze, usuwa wszelkie zanieczyszczenia osiadłe na szybie.

Postaw na bezpieczne, o tradycyjnym wyglądzie, ale wykonane ze świetnej jakości materiałów i wykorzystujące nowoczesne rozwiązania wkłady kominkowe. W razie wątpliwości, prosimy o kontakt.

Aktywne filtry

ZALETY TRADYCYJNEGO, NAROŻNEGO KOMINKA POWIETRZNEGO O MOCY 10-14 kW :

 

  • Korpus wykonany z blachy stalowej o grubości 4 mm, pokryty farbą żaroodporną...